Pozwól sobie pomóc, zgłoś się do nowego Programu Rehabilitacji Kompleksowej. Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo i żyć pełnią życia zgłoś się do PFRON i weź udział w bezpłatnej rehabilitacji kompleksowej - zawodowej, psychospołecznej i medycznej.

Rehabilitacja Kompleksowa to oferta dla  osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu  zdrowia.

Mieszkańcy województwa śląskiego przypisani są do Ośrodka Rehabilitacji Kompleksowej w Sanatorium Uzdrowiskowym Róża w Ustroniu. Kontakt do Ośrodka: 697818742, ustron@zdz.katowice.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.rehabilitacjakompleksowa.pfron.org.pl oraz pod numerami telefonu (22) 50 55 600 oraz (32)49 32 120 lub przez email: ork@pfron.org.pl.

Dokumenty zgłoszeniowe i wniosek o rehabilitację kompleksową do pobrania poniżej oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gierałtowicach przy ulicy Powstańców Śl. 1. Dodatkowych informacji udziela Ośrodek Pomocy Społecznej w Gierałtowicach tel. (32) 4400525.

 

 

Załączniki:

 

Powrót do zdrowia - powrót do pracy

16 grudnia 2019

Aktualności

Aktualności


Kontakt

Galeria

Pracownicy

O Nas

Aktualności

Copyright 2018